Loader

Vehicle Details

AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP

15,200 €

 AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP AUDI A3 SEDAN ATTRACTION 1.6TDI 110HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка AUDI
 • Модел A3
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6TDI 110HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 100000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 112359
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • AUDI MMI Навигација  
 • ESP  
 • Multimedia Input  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Слични Возила

Top