Loader

Vehicle Details

AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP

15,900 €

 AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 110HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка AUDI
 • Модел A3
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6TDI 110HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 120000
 • Надворешна Боја БОРДА
 • Шифра 077640
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top