Loader

Vehicle Details

AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP

21,400 €

 AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP AUDI A4 SPORT NAVI BI-XENON 2.0TDI 150HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка AUDI
 • Модел A4
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 150HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 130000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 058330
Краток Опис

Vehicle Overview

Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Audi Drive Select  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Keyless Go  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

Technical Specifications

Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
*КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
** УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top