Loader

Vehicle Details

MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP

19,300 €

 MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP MERCEDES-BENZ C-Klasse 200d 136HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка MERCEDES-BENZ
 • Модел C-Klasse
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 200d 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 170000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 157133
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • ESP  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top