Loader

Vehicle Details

MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP

30,900 €

 MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP MERCEDES-BENZ GLC 4-MATIC AMG 220d 170HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка MERCEDES-BENZ
 • Модел GLC
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 220d 170HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 190000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 029948
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • ESP  
 • F1 Shift - Типтроник  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top