Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 2.0CDTi 170HP

10,800 €

 Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP Opel Insignia 2.0CDTi 170HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0CDTi 170HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 150000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 014334
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Bi-Xenon  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Hill Hold Assist  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Греачи на Седишта  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Кука  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

РОИЗВЕДЕНА: 10.2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Слични Возила

Top