Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 1.6CDTi 120HP

10,500 €

 Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP Opel Insignia 1.6CDTi 120HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 120HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 120000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 097540
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Bi-Xenon  
 • BLIND SPOT MONITOR  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Слични Возила

Top