Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP

10,400 €

 Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 135000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 082201
Краток Опис

Vehicle Overview

Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Bi-Xenon  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

Technical Specifications

Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Слични Возила

Top