Loader

Vehicle Details

PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP

10,400 €

 PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP PEUGEOT 508 SW 1.6 BlueHDI 120HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка PEUGEOT
 • Модел 508 SW
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6 BlueHDI 120HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 052064
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LED Пакет  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • ПАНОРАМСКИ Сончев Кров  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top