Loader

Vehicle Details

VW CRAFTER 2.0TDI 136HP

17,900 €

 VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP VW CRAFTER 2.0TDI 136HP
ОПИС
 • Година 2016
 • Марка VW
 • Модел CRAFTER
 • Каросерија Комбе
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 150000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 020250
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Multimedia Input  
 • Radio / CD  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Паркинг Камера  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Генерални Информации

Слични Возила

Top