Loader

Vehicle Details

AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP

14,300 €

 AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 116HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка AUDI
 • Модел A3
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6TDI 116HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 200000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 007397
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Audi Drive Select  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Bi-Xenon  
 • Business Paket  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА:

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top