Loader

Vehicle Details

AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP

19,200 €

 AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP AUDI A4 AVANT AUTOMATIC 2.0TDI 150HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка AUDI
 • Модел A4
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 150HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 178674
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • AUDI MMI Навигација  
 • F1 Shift - Типтроник  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LED Пакет  
 • PreCrash Безбедносен Систем  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Климатроник  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top