Loader

Vehicle Details

AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP

23,600 €

 AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP AUDI A6 AVANT BI-XENON LED NAVI S-LINE EXTERIOR 2.0TDI 190HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка AUDI
 • Модел A6
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 190HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 109173
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Audi Drive Select  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Cruise Control  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top