Loader

Vehicle Details

BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP

22,900 €

 BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP BMW X3 AUTOMATIC 18d 136HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка BMW
 • Модел X3
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 18d 136HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 170000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 42309
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Business Paket  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Слични Возила

Top