Loader

Vehicle Details

JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP

14,800 €

 JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP JEEP RENEGADE 1.6MJET 105HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка JEEP
 • Модел RENEGADE
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6MJET 105HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 215000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 05350
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Top