Loader

Vehicle Details

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP

25,700 €

 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 4×4 2.0 TD4 150HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка LAND ROVER
 • Модел RANGE ROVER EVOQUE
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0 TD4 150HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 100000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 213165
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • ESP  
 • Hill Hold Assist  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top