Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP

10,400 €

 Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Караван
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 165000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 054888
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Bi-Xenon  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Слични Возила

Top