Loader

Vehicle Details

PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP

58,800 €

 PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP PORSCHE CAYENNE 3.0 333HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка PORSCHE
 • Модел CAYENNE
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Хибрид
 • Мотор 3.0 333HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 200000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 70573
Краток Опис

Vehicle Overview

Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Auto Hold  
 • Bi-Xenon  
 • Cruise Control  
 • Distance Control  
 • ESP  
 • F1 Shift - Типтроник  
 • Front Assist  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • PARK PILOT  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Меморија на Седишта  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • ПАНОРАМСКИ Сончев Кров  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

Technical Specifications

Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Top