Loader

Vehicle Details

VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP

20,900 €

 VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI 150HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка VW
 • Модел TIGUAN
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 150HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Сина
 • Шифра 931586
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • Discover Media Навигација  
 • Distance Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • Keyless Entry  
 • LANE ASSIST  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • PARK PILOT  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ТРИ ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top