Loader

Vehicle Details

VW TIGUAN 2.0TDI 150HP

20,700 €

 VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP VW TIGUAN 2.0TDI 150HP
ОПИС
 • Година 2017
 • Марка VW
 • Модел TIGUAN
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 150HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 150000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 838884
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Auto Hold  
 • Discover Media Навигација  
 • Distance Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • LANE ASSIST  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top