Loader

Vehicle Details

AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP

18,300 €

 AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP AUDI A3 S-TRONIC 1.6TDI 116HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка AUDI
 • Модел A3
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6TDI 116HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 170000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 029385
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LED Пакет  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Греачи на Седишта  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Генерални Информации

Слични Возила

Top