Loader

Vehicle Details

AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP

32,600 €

 AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP AUDI Q5 QUATTRO MATRIX AIR SUSP. OFFROAD 2.0TDI 163HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка AUDI
 • Модел Q5
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 163HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 200000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 046510
Краток Опис

Vehicle Overview

Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • F1 Shift - Типтроник  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • PreCrash Безбедносен Систем  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ТРИ ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хидраулична Суспензија
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Слични Возила

Top