Loader

Vehicle Details

NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP

18,800 €

 NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP NISSAN QASHQAI 1.5dCi 110HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка NISSAN
 • Модел QASHQAI
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.5dCi 110HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 70000
 • Надворешна Боја ЦЕНА
 • Шифра 273325
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Auto Hold  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top