Loader

Vehicle Details

OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP

16,400 €

 OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP OPEL Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 150000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 083427
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • BLIND SPOT MONITOR  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • Keyless Go  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top