Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP

16,200 €

 Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP Opel Insignia 1.6CDTi 136HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Сина
 • Шифра 110494
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Android Auto  
 • Apple CarPlay  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • Keyless Go  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top