Loader

Vehicle Details

VW Passat 1.6TDI 120HP

18,500 €

 VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP VW Passat 1.6TDI 120HP
ОПИС
 • Година 2018
 • Марка VW
 • Модел Passat
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6TDI 120HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 90000
 • Шифра 209998
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Business Paket  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Go  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top