Loader

Vehicle Details

AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP

48,600 €

 AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP AUDI A6 45TDI S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 231HP
ОПИС
 • Година 2019
 • Марка AUDI
 • Модел A6
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 3.0TDI 231HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 210000
 • Надворешна Боја Црна
 • Шифра 031835
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Audi Drive Select  
 • AUDI MMI Навигација  
 • Bi-Xenon  
 • Cruise Control  
 • Distance Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • Hill Hold Assist  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LANE ASSIST  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • PreCrash Безбедносен Систем  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • VIRTUAL DASHBOARD
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Греачи на Седишта  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top