Понуда: C10870
VIN / ШИФРА: 515254

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 120HP AUTOMATIC ПРОДАДЕНО

12,900€
Модел, Тип на каросерија:
Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 120HP AUTOMATIC, Автомобил
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU