Понуда: C7927
VIN / ШИФРА: 133115

Audi A3 1.6TDI ULTRA 110HP ATTRACTION ПРОДАДЕНО

13,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 1.6TDI ULTRA 110HP ATTRACTION, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
195 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба