Понуда: C9181
VIN / ШИФРА: 015933

Audi A3 AMBITION LUXE 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

15,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 AMBITION LUXE 1.6TDI 110HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба