fbpx
Понуда: C9310
VIN / ШИФРА: 119357

Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

12,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба