fbpx
Понуда: C8200
VIN / ШИФРА: 041110

Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI ULTRA 110HP Business Line

13,200€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI ULTRA 110HP Business Line, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија