fbpx
Понуда: C10100
VIN / ШИФРА: 054060

Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS

21,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија