fbpx
Понуда: C10097
VIN / ШИФРА: 014174

Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 163HP S-TRONIC

20,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 163HP S-TRONIC, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија