Понуда: C10136
VIN / ШИФРА: 153943

Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC

26,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC, Караван
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија