fbpx
Понуда: C8022
VIN / ШИФРА: 003292

Audi A4 2.0TDI 143HP ПРОДАДЕНО

14,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 143HP, Седан
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 143HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба