fbpx
Понуда: C9618
VIN / ШИФРА: 103889

Audi A4 AVANT 2.0TDI 136HP ULTRA

12,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT 2.0TDI 136HP ULTRA, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Keyless Entry
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2015

Увезена од ГРЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија