fbpx
Понуда: C8250
VIN / ШИФРА: 098029

Audi A4 AVANT 2.0TDi 150HP

16,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT 2.0TDi 150HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија