fbpx
Понуда: C10442
VIN / ШИФРА: 149541

Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC BUSINESS

18,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC BUSINESS , Караван
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
185 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија