fbpx
Понуда: C10063
VIN / ШИФРА: 080994

Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC ПРОДАДЕНО

16,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба