fbpx
Понуда: C8126
VIN / ШИФРА: 091656

Audi A4 AVANT S-TRONIC 2.0TDI 150HP ПРОДАДЕНО

20,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT S-TRONIC 2.0TDI 150HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба