Понуда: C10118
VIN / ШИФРА: 004752

Audi A5 S-LINE 2.0TDI 190HP S-TRONIC CABRIO

41,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A5 S-LINE 2.0TDI 190HP S-TRONIC CABRIO, Кабриолет
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
75 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Вентилација во седишта
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија