Понуда: C10115
VIN / ШИФРА: 127045

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP S-TRONIC

31,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP S-TRONIC, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2018

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија