fbpx
Понуда: C8206
VIN / ШИФРА: 012423

Audi A5 SPORTBACK 3.0TDI ПРОДАДЕНО

22,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A5 SPORTBACK 3.0TDI, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба