Понуда: C10088
VIN / ШИФРА: 148676

Audi A6 2.0TDI FACELIFT SPORTLINE

24,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI FACELIFT SPORTLINE, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија