fbpx
Понуда: C10172
VIN / ШИФРА: 060054

Audi A6 2.0TDI 150HP ULTRA BUSINESS LINE

26,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 150HP ULTRA BUSINESS LINE, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
45 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Меморија на Седишта
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија