fbpx
Понуда: C10350
VIN / ШИФРА: 052610

Audi A6 2.0TDI 190HP S-TRONIC SPORTLINE ПРОДАДЕНО

26,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 190HP S-TRONIC SPORTLINE, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
70 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Bi-Xenon
» Business Paket
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Меморија на Седишта
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.