Понуда: C10495
VIN / ШИФРА: 109348

Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE

20,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 204HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија