fbpx
Понуда: C10527
VIN / ШИФРА: 197957

Audi A6 3.0TDI 218HP S-TRONIC QUATTRO ПРОДАДЕНО

30,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 3.0TDI 218HP S-TRONIC QUATTRO, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 218HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО: 10/2021
* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА