fbpx
Понуда: C8771
VIN / ШИФРА: 086945

Audi A6 3.0TDI S-TRONIC ПРОДАДЕНО

27,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 3.0TDI S-TRONIC , Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 218HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба